חברת גלקון יצרה ערכה מושלמת להשקיית עציצים ואדניות במרפסת הבית, גינות פטיו וגינות קטנות אחרות. קיט מושלם המבוסס על מחשב גלקון מדגם "איזי" קל ונוח לתפעול, ללא צורך בידע או ניסיון, מכיל שני בוררים: האחד של משך ההשקיה (זמן ההשקיה הרצוי) החל מ 2 דקות ועד 9 שעות, והבורר השני לקבוע את מחזור ההשקיה (תדירות ההשקיה). ניתן לבחור החל מכל 3 שעות ועד פעם אחת בכל שבועיים, כמו כן יש מצב השבתה להפסיק את פעולת ההשקיה-כמו בימים גשומים. הערכה מודולרית ומתאימה לכל סוגי המרפסות, הערכה המושלמת מכילה את הבקר החכם של גלקון, דף הסבר עם איורים, 20 מטר צינור PVC לבן בקוטר 4/7מ"מ, 10 מטרים צינורית PVC לבנה בקוטר 3/5 מ"מ, שני ברזים זעירים, 20 טפטפות קו מווסתות ואיכותיות בספיקה של 2 ליטר בשעה, וסת לחץ 1.4 אטמוספרות נטפים, 20 טפטפות דקר /טפטפת "מוביל טיפה", מתחברי T ומחברי תחיליות זעירים, מספר חבקים להצמדה והתקנה קלה. ערכת ההשקיה של גלקון נוחה וקלה לשימוש בשיטת עשה זאת בעצמך ולא דורשת ידע או כלי עבודה. Galcon Home Patio Balcony Pots Drip Watering Irrigation DIY Kit Full Set


  • קטגוריה: מחשבי השקיה (בקרי השקיה) במחיר הזול בישראל! משלוח חינם עד בית הלקוח

מחיר:380

תוספת סוללה 9V אנרג'ייזר :


קנה עכשיו!

תיאור

סרטון הסבר על ערכת ההשקיה למרפסת של חברת גלקון - ערכה מודולרית המתאימה לכל סוגי המרפסות

חברת גלקון יצרה ערכה מושלמת להשקיית עציצים ואדניות במרפסת הבית, גינות פטיו וגינות קטנות אחרות.

קיט מושלם המבוסס על מחשב גלקון מדגם "איזי" קל ונוח לתפעול, ללא צורך בידע או ניסיון, מכיל שני בוררים: האחד של משך ההשקיה (זמן ההשקיה הרצוי) החל מ 2 דקות ועד 9 שעות, והבורר השני לקבוע את מחזור ההשקיה (תדירות ההשקיה).

 ניתן לבחור החל מכל 3 שעות ועד פעם אחת בכל שבועיים, כמו כן יש מצב השבתה להפסיק את פעולת ההשקיה, למשל בימים גשומים וכו'. 

הערכה מודולרית ומתאימה לכל סוגי המרפסות, הערכה המושלמת מכילה את הבקר החכם של גלקון, דף הסבר עם איורים,  20 מטר צינור PVC לבן בקוטר 4/7מ"מ, 10 מטרים צינורית PVC לבנה בקוטר 3/5 מ"מ, שני ברזים זעירים, 20 טפטפות קו מווסתות ואיכותיות בספיקה של 2 ליטר בשעה, וסת לחץ 1.4 אטמוספרות נטפים, 20 טפטפות דקר /טפטפת "מוביל טיפה", מתחברי T ומחברי תחיליות זעירים, מספר חבקים להצמדה והתקנה קלה.

ערכת ההשקיה של גלקון נוחה וקלה לשימוש בשיטת עשה זאת בעצמך ולא דורשת ידע או כלי עבודה.

Galcon Home Patio Balcony Pots Drip Watering Irrigation DIY Kit Full Set