קונפידור 350 - תכשיר סיסטמי רחב טווח להדברת מזיקים 500 סמ"ק (אריזת קונפידור מקורית תוצרת באייר BAYER חצי ליטר 0.5 L) קונפידור 350 CONFIDOR הנו תכשיר המיועד להדברת מזיקים בדשא, בצמחי נוי, בפרחים ובעצי פרי. התכשיר סיסטמי מקבוצת הכלורוניקוטיניל IMIDACLOPRID, פועל כרעל קיבה ומגע. הקונפידור נקלט בהגמעה (השקיה) דרך השורשים ומועבר אל כל חלקי הצמח לקטילה מהירה של המזיקים, או בריסוס עלוותי וחודר לכל חלקי הצמח הנגוע. קונפידור רב תכליתי ורחב טווח המתאים לטיפול על מדשאות נגד פגיעת דרני זבליות וערצבים. כמו כן על עצים, צמחי נוי ופרחים נגועים במזיקים בגינה כגון: עש המנהרות, כנימת עש הטבק, כנימות עלה, כנימות מגן, כנימת הפקאן הצהובה, תריפסים ציקדות ועוד.


  • קטגוריה: דישון והדברה, הדברה סביבתית ואורגנית

מחיר:128


קנה עכשיו!

תיאור

קונפידור 350 - תכשיר סיסטמי רחב טווח להדברת מזיקים 500 סמ"ק (אריזת קונפידור מקורית תוצרת באייר BAYER  חצי ליטר 0.5 L) 

קונפידור 350 CONFIDOR הנו תכשיר המיועד להדברת מזיקים בדשא, בצמחי נוי, בפרחים ובעצי פרי.

התכשיר סיסטמי מקבוצת הכלורוניקוטיניל IMIDACLOPRID, פועל כרעל קיבה ומגע.

הקונפידור נקלט בהגמעה (השקיה) דרך השורשים ומועבר אל כל חלקי הצמח לקטילה מהירה של המזיקים, או בריסוס עלוותי וחודר לכל חלקי הצמח הנגוע. 

קונפידור רב תכליתי רחב טווח המתאים לטיפול על מדשאות נגד פגיעת דרני זבליות וערצבים. כמו כן על עצים, צמחי נוי ופרחים נגועים במזיקים בגינה כגון: עש המנהרות, כנימת עש הטבק, כנימות עלה, כנימות מגן, כנימת הפקאן הצהובה, תריפסים ציקדות ועוד.