תקנון אתר גבי שיווק

חברת גבי שיווק מוצרי נוי (ג.ד) בע"מ מפארק תעשיות קדמת הגליל (להלן: "החברה"), הינה הבעלים והמפעילה של אתר זה.

אנא קרא את התנאים המפורטים בתקנון זה, בעיון ובקפידה, בטרם השימוש באתר. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו בחנות. התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בין הרוכש/ת לבין החנות, לכל דבר ועניין.

מבוא

אתר גבי שיווק (להלן "האתר") המופעל ע"י חברת גבי שיווק מוצרי נוי בע"מ ומשמש בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי גינון ועוד ("המוצר").


תקנון האתר להלן (להלן: "התקנון") מסדירים את היחסים בין החברה לבין כל העושה שימוש באתר ובכל השירותים המוצעים או המידע הקיימים בו (להלן: "הלקוח").

השימוש באתר זה מעיד על הסכמתך והכרותך את כל תנאי התקנון. במידה ואינך מסכים כי תנאי התקנון יחולו עליך אינך רשאי לעשות שימוש באתר הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את התקנון, מעת לעת, על פי שקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה מראש. בכל מקרה של שינוי תנאי התקנון הם יחולו על כלל הלקוחות העושים שימוש באתר באופן אוטומטי.

כותרות הסעיפים והשימוש בהם הינם לצורכי התמצאות ונוחות בלבד ואין להיעזר בהן למטרות פרשנות התקנון.

הרכישה

האתר מאפשר ללקוחות לרכוש באופן מקוון, קל ובטוח מגוון של מוצרים באמצעות האינטרנט בכל עת שהמוצר במלאי

הרכישה באתר הינה באמצעות חיוב טלפוני או הסדר תשלום אחר כגון העברה בנקאית, ובעתיד גם כרטיס אשראי באופן מקוון, או בכל אמצעי תשלום אחר שיופיע בדף התשלום והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י החברה, חברת האשראי ו/או חברת הסליקה.

מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ.

לאחר השלמת ההזמנה על ידי הלקוח וקבלתה אצל החברה, תבדוק החברה את ההזמנה, תקינות ההזמנה/מלאי/ ואפשרות ביצועה ואספקה בהקדם האפשרי או בתיאום לפי רצון הלקוח. חשוב לזכור: הגשת פרטי תשלום כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

במקרה שלא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל הרוכש הודעה מתאימה ולפיה יידרש הרוכש להסדרת אישור העסקה עם חברות האשראי
במקרה כאמור, יחל מניין ספירת ימי אספקה רק ממועד אישור העסקה ע"י חברות כרטיסי האשראי


החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר לעדכן את המחירים/מבצעים בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר המכירות /חנות על פי שיקול דעתה. הודעה על ביטול העסקה תועבר ללקוח למייל ממנו התבצע ההזמנה.

היה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך

הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב במייל או בטלפון.

החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר אצל צד שלישיהערה 

התמונות המוצגות באתר לרוב מייצגות נאמנה את המוצר,

אך מפני שדגמים ואריזות משתנים לעיתים תקופות נועדו הן להמחשה בלבד, ואינן מחייבות את החנות

החזרות וביטולים 

לקוח רשאי לבטל הזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 אפריל (להלן: "חוק הגנת הצרכן") והתקנות שהותקנו על פיו.

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית לגבי שיווק (04-673013/5) או פניה לפקס (04-6735014) או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה ((office@gabi-marketing.co.il.

ביטול העסקה למוצרים שעוד לא נשלחו – ללא כל עלות וזיכוי מלא על כל הסכום ששולם.

ביטול עסקה למוצרים שנשלחו - יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהובלת המוצר (מ ואל) החזרת המוצר תחולנה על הלקוח, במקרה של מוצר במבצע של משלוח חינם (על חשבון חברת גבי שיווק) בעת ביטול עסקה יוחזר ללקוח מלוא הסכום ששולם בקיזוז עלות המשלוח כפי ובהתאם לעלות שחלה על חברת גבי שיווק.

למוצרים שעדיין לא הגיעו ללקוח מסיבות שונות, והלקוח מעוניין לבטל עסקה, החברה רשאית להמתין זמן סביר לבירור סטאטוס המשלוח ולאחר הגעתו/החזרתו לחברת גבי שיווק תפעל החברה לזיכוי מיידי של הלקוח.

לפנים מהחוק ומשורת הדין: החברה תזכה בסכום המלא ששולם ולא תגבה דמי ביטול /השתתפות כלשהם למעט עלויות השילוח.

החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.

למוצרים שנרכשו לפי הזמנה מיוחדת או שהותאמו במידות/צבע/דגם מיוחד לפי ההזמנה

החברה תשתדל לעזור ותזכה בהתאם ליכולת והאפשרות שלה למכור את המוצר, ולזכות בהתאם למצב. אבל בהתאם לחוק לא ניתן להתחייב לנושא.   

אספקה והובלת המוצר

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, בזמן הקצר ביותר שניתן. המוצרים מסופקים דרך שליח ו/או חברת שליחויות חיצונית לבית הלקוח.

החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, איחור או עיכוב סביר באספקה (עד ל 10 ימי עסקים), שנגרמה כתוצאה מכוח עליון, מפרטים שגויים שהוקלדו ו/או מאירועים שאינם בשליטתה הישירה של חברת גבי שיווק.

כגון:
כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע.

שביתה אצל ספקים של שרותים, תקלות בלתי צפויות או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

כל סיבה שאינן בשליטת החברה , במקרים יוצאים מהכלל שכאלה, החברה תציע ללקוח החזר כספי מלא וביטול העסקה כולל זיכוי עבור דמי המשלוח אם שולמו ע"י הלקוח.

באזורים המוגבלים לגישה מבחינה בטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מתואם ומקובל על הלקוח.

משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה,

באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממחסני החברה, זאת לאחר הסדר התשלום ותיאום הגעה טלפוני,

במקרה של איסוף ע"י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.

מחיר המוצר המופיע באתר אינו כולל את עלות המשלוח שיפורט בנפרד בסעיף המשלוח/הובלה.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל משרדי החברה על פי המידע המופע בדף "צור קשר" בימים א-ה 8.00-15.30.

אחריות ושירות

האחריות למוצרים מעונקת לפי חוק ובהתאם לפרסום באתר, תקופת האחריות תחושב מיום החשבונית/אישור הרכישה.

האחריות תקפה כאשר הלקוח מחזיק בידיו חשבונית קניה.

למוצרים המשווקים ע"י חברת גבי שיווק ניתנת אחריות ישירה של היצרן המקומי או היבואן המקורי של המוצר, למוצרים המיובאים על ידי חברת גבי שיווק - האחריות והשירות הם ישירות מול חברת גבי שיווק.

 למען הסר ספק  הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. פיצוי הלקוח וכל טענה מוגבלת לעלות המוצר והסכום ששולם על ידי הלקוח.

ברכישת עציצים ומוצרי פלסטיק - יש לבדוק ולוודא את שלמות ותקינות המוצר בסמוך למועד אספקה, אחריות לשבר ולנזק מוגבלת למעמד הרכישה והאספקה בלבד. 

אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה/רשלנית/מזיקה או התקנה שלא לפי הוראות היצרן.

החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר.

תביעה לאחריות וקבלת שירות למוצר באחריות יש ליצור קשר עם החברה בטלפון על פי הפרטים המופיעים בדף "צור קשר" או במקרה של מוצרים משווקים, יש לפנות ישירות ליצרן נותן האחריות לפי חוק.

התחייבות למחיר הזול בישראל 

אנו פועלים באופן שוטף לסרוק את מחירי השוק בחנויות המקוונות והרגילות ולהבטיח לכם מחירים תחרותיים כדאיים ומשתלמים במיוחד, כך שכמעט תמיד תמצאו אצלנו את המוצרים במחירים הכדאיים ביותר בישראל, עם שרות ואחריות מקורית בארץ. אם מצאתם בפרסום רשמי מוצר עם מחיר משוכלל זול יותר נשמח לקבל מכם הערה/הארה ולתקן. 

אבטחת מידע ופרטיות

חברת גבי שיווק מוצרי נוי בע"מ, נוקטת באמצעי הזהירות המקובלים ואף יתרה מכך על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש למי שאינו מורשה.

החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הלקוחות אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

בלחיצת הכפתור "בצע הזמנה-שלח" יש משום הסכמה שנתן הלקוח לחברה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך את ההזמנה בלבד. פרטי הלקוח לא נשמרים ולא נעשה בהם כל שימוש. אלה אם נרשם הלקוח ביוזמנו לרשימת תפוצה לקבלת מידע עבור מבצעים וקידומי מכירות שונים.

במסגרת האתר עשויה החברה לספק קישורים והפניות לאתרים ודפים חיצוניים לאתר במרשתת, (כגון סרטוני הדגמה והדרכה באתר יוטיוב) המופעלים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "אתרים חיצוניים"). ייתכן כי באתרים החיצוניים יתבקש לקוח לתת פרטים לצורך הרשמה וכד'. אין לחברה כל ידיעה, שליטה או אחריות לגבי הנעשה באתרים חיצוניים אלו. מסירת פרטים והרשמה באתרים אלו אינה כפופה למדיניות הפרטיות של החברה אלא למדיניות הפרטיות של אותם אתרים חיצוניים ולהוראות כל דין. כל פעולה שיבצע הלקוח בקשר לאתרים חיצוניים אלו הינה באחריותם הבלעדית שלו ושל בעלי האתרים החיצוניים בלבד, וללקוח לא תהיה והוא מוותר מראש על כל טענה ו/או דרישה בגין אובדן, הפסד או נזק ישירים ו/או עקיפים כנגד החברה ו/או מי מטעמה הנובעים מהסתמכות ו/או שימוש בתכנים ו/או במידע הניתן באתרים אלו.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד ממחוזות צפון (טבריה) תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

באמצעות ביצוע רכישה הלקוח הצהיר כי "אני מאשר את התקנון" ואת תנאיו.

בברכת רכישה נעימה ומוצלחת

צוות גבי שיווק.


הצהרת נגישות

נגישות האתר:

באתר בוצעו מגוון פעולות להנגשתו לבעלי מוגבלויות על מנת שיהיה נגיש לבעלי מוגבלויות שונות כגון עיוורון, עיוורון צבעים, מגבלות פיזית, חירשות ועוד. 

באתר מופעל תפריט הנגשה Accessibility Plugin  המאפשר לבצע מגוון פעולות לבעלי מוגבלויות כגון הגדלת והקטנת גופנים, שיפור ניגודיות, גווני שחור לבן, הבלטת הקישורים, הסרת גרפיקה וגרפיקה נעה,רקע בהיר, רקע כהה, שינוי סוג גופנים (פונטים) לנוחות הקריאה ועוד. 

עם האתר ניתן ליצור קשר בהודעות SMS או הודעות וואטסאפ.

חרשים המעוניינים לרכוש/ליצור קשר עם החנות באמצעות הודעות וואטסאפ או הודעות טקסט מוזמנים לעשות זאת דרך המספר שלנו: 058-6882288

הנגשת החנות הפיזית של גבי שיווק:

חנות המפעל נגישה לנכים, כניסה ללא מדרגות לחנות המפעל - קו אפס לכיסאות גלגלים, במקום גם חדר נוחיות נגיש לנכים ומכשיר שמיעה מוגבר לכבדי שמיעה, ניתן להסתובב ברוב שטח החנות עם כיסא גלגלים או אמצעי עזר אחר. 

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בקושי בנושא נגישות, צוות הנגישות של החברה עומד לרשותכם במגוון ערוצים, לפנייה בנושאי נגישות, נשמח לקבל מכם משוב. 

אחראי נגישות: 

איתן דואק, במייל eitan@gabi-marketing.co.il בטלפון 04-6735013 בפקס 04-6735014 או הודעות וואטסאפ 058-6882288.